
BÁSNIČKY pro vás a vaše blízké
Oči se mi rozzáří,
při pomyšlení na tebe,
co bych si počala,
být tu bez Tebe.
Miluji Tě,
z celého srdce,
po prvním pohledu,
zamilovala jsem se prudce.
Vím,
že stejně to cítíš,
ty jsi mé světlo,
a pořád tu svítíš.
|
tereza,zacpalkova |
|
Jsou chvile kdy premyslim nad tim co jsem spusobila..
mysli a brecim nad tim ze jsem te dobrovolne opustila...
miluji te a ty mne tez tak se prosim vrat..
vim ze jsem ti rekla tu blbou vetu:ze zivota se mi strat..
vis ze jsem stracena bez tebe..
chtela ...
Jsi do mne blázen až po uši,
každý den mi tvrdíš, že mi to sluší.
Chtíč po mém polibku tě svazuje,
pomyšlení na to mne však znechucuje!
Svíjí se želudek můj,
Při pohledu na oličej tvůj.
Nech mne už na pokoji,
Však brzo budeš v loji....
Já jsem holka
a ty kluk
i když tě mám ráda,
tobě je to fuk.
Jsi možná víc nežli kámoš jen,
i přemýšlet dokážem jako jeden.
Je to smutné, že mne nechceš,
někdy se holt i ve mně spleteš.
Až utichnou ptáci a nastane noc,
já políbím tě na líci a budu tě chtít moc.
Něžnými polibky pohladím tě na krku,
pak sklouznu rukou a poklopec tvůj rozepnu.
Pěkně pomaloučku tě začnu svlékat
u toho tvé tělíčko sladce laskat.
Jazýčkem se sesunu až k tvé...
Pri malovani vajicek osukal me zajicek.Zajdo,zajdo ti jsi prase zitra muzes prijit zase....
Prci prci o pul noci prislo na me strasidlo.Melo koule jako boule moc se na me tlacilo
Pica sem pica tam mila se skrabe na prdeli dzarati.sem a tam
|
sandra šivakva |
|
Pro miho milacka
TOP autoři v sekci básničky
za poslední měsíc