Nevím, proč si jeden druhého nevšímá,
mrzí mně takový svět,
lidem je skoro vše lhostejné,
občas se mi ani nechce probouzet.
Člověk se snaží, jak jen může,
ale ani to nestačí,
kdyby si občas lidé druhých všimli,
byl by život krásnější, jinačí….
Až se všichni rozhodneme,
že už stejně nic nemá cenu,
lidský život bude za trest
a ne za odměnu….
PeopleSTAR (0 hodnocení)