Možná, že občas lituji a možná se to ke mně nehodí. Možná jen čerty na zeď maluji, nebo mi kytara neladí. Okolní lidé zas přichází a zdraví jen když se předvádí. Tak mě můj žal provází a samotu mi přivádí. Nesnáším chvilky nutnosti, úsmě...
Každý den svou cenu mívá, tenhle čas se nevrátí, nikdo neví kolik zbývá, jak jsme vlastně bohatí. Uvítej vždy nové ráno, jak by bylo poslední, nikde nemáš přece psáno, že se zítra rozední. Proto važ si svého času, nepohrdni chviličkou...